Darksiders Warmastered Edition ze wsparciem dla PlayStation 4 Pro

Darksiders Warmastered Edition

Gra Darksiders Warmastered Edition będzie obsługiwać możliwości PlayStation 4 Pro. Tytuł na konsoli Sony ma posiadać wsparcie rozdzielczości 4K oraz dodatkowe opcje graficzne. Na pozostałych urządzeniach deweloperzy obiecują rozdzielczość 1080p oraz stałe 60 klatek na sekundę w trakcie rozgrywki na PS4, Xbox One, PC i 30 klatek dla Wii U.

Oszukany przez siły zła Wojna – jeden z czterech jeźdźców apokalipsy – przyczynił się do końca świata i został oskarżony o złamanie świętego prawa, poprzez zapoczątkowanie wojny pomiędzy piekłem a niebem. W rzezi, która po tym nastąpiła, piekielne legiony pokonały siły nieba i podbiły ziemię. Doprowadzony przed obliczę Charred Council, Wojna został skazany za swoje zbrodnie i pozbawiony mocy. Bez honoru i w obliczu śmierci Wojna otrzymał szansę powrotu na ziemię, odnalezienia prawdy i ukarania odpowiedzialnych. Ścigany przez grupę mściwych aniołów, Wojna musi połączyć siły z piekłem i w poszukiwaniu sprawiedliwości i zemsty musi zawiązać sojusze z demonami, na które zwykle poluje.

Poniżej możecie zobaczyć przykładowe porównanie pomiędzy standardową wersją, a tą zremasterowaną oraz nowy zwiastun produkcji.

Darksiders Warmastered Edition zwiastun

Darksiders Warmastered Edition porównanie graficzne pomiędzy wersjami

comparison_shots_01_0000_old_09
Standardowa edycja
comparison_shots_01_0001_new_09
Zrzut z Darksiders Warmastered Edition

Darksiders Warmastered Edition zostanie wydane na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Wii U.  Premiera na Sony PlayStation 4 oraz Xbox One będzie miała miejsce już 22 listopada. Premiera wersji PC odbędzie się 29 listopada, a wersja na Nintendo Wii U będzie dostępna później. Data jej premiery zostanie podana wkrótce.