Dangerous Driving zadebiutuje na początku kwietnia tego roku

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dangerous Driving 4
Dangerous Driving 4

Dangerous Driving zapowiada się na spadkobiercę Burnout 3 Takedown, a po wydaniu odświeżonej wersji Paradise wielu fanów czeka na kolejną produkcję. Wygląda na to, że już niedługo wrócimy do ulicznych wyścigów, dzięki studiu Three Fields Entertainment.

Nadchodzący tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC 9 kwietnia tego roku. W przypadku wersji na komputery osobiste gra będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store.

Three Fields powstało w 2014 roku i zostało założone przez założycieli Criterion. Zbiegło się to w czasie z przejściem Criteriona do prac nad grami z serii Need for Speed. Przez ostatnie lata studio Three Fields wydało takie gry jak Dangerous Golf, Lethal VR, Danger Zone i Danger Zone 2.

Dangerous Driving otrzyma wiele trybów rozgrywki, niektóre z nich są dostępne w grach z serii Burnout. Gracze będą mogli spróbować swoich sił w trybie Takedown, Eliminator, Road Rage lub Pursuit. Nie zabraknie również rozgrywek sieciowych dla 8 graczy jednocześnie.

Źródło: https://techraptor.net/content/burnout-spiritual-successor-dangerous-driving-coming-in-april

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów