Dakar 18 – premiera zbliża się wielkimi krokami

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Dakar 18
Dakar 18

Przypominamy, że Dakar 18 zadebiutuje już 25 września na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra dostępna będzie w edycji pudełkowej. Decydując się na zakup w przedsprzedaży, otrzymamy dodatkowy samochód – legendarnego już Peugeota 205 T16, którym Fin, Ari Vatanen wygrał rajd w 1987 roku.

Dakar 18 Screen

Dakar 18 to realistyczna symulacja największego rajdu terenowego na świecie z wieloma licencjonowanymi pojazdami i jednym z największych otwartych światów kiedykolwiek stworzonych. Gra zawiera 14 etapów znajdujących się w Peru, Boliwii i Argentynie. W grze dostępny będzie tryb online, offline oraz multiplayer z podzielonym ekranem. Produkcja koncentruje się na realizmie i obiecuje oszałamiającą grafikę, która idealnie reprezentuje wiele oficjalnych pojazdów i pilotów dla każdej z pięciu kategorii wyścigowych – samochodów, rowerów, ciężarówek, quadów i SxS. Jeśli wierzyć zapowiedziom twórców Dakar 18 ma być grą rajdową jakiej jeszcze nie było.

Dakar 18 – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów