Czekasz na Far Cry 5? Radio Hope County FM już nadaje i pozwala wygrać PlayStation 4 Pro

Far Cry 5 Hope County Fm
Far Cry 5 Hope County Fm

Ubisoft podał do wiadomości, że od dzisiaj na Spotify można słuchać radia Hope County FM. Będzie ono nadawało przez cały marzec, a audycje będą pojawiały się cyklicznie w każdy wtorek i piątek aż do 27 marca w formie nowych playlist na platformie Spotify.

Co usłyszymy w Hope County FM? Między innymi historie mieszkańców Hope County, opowieści o stanie Montana, który to jest miejscem akcji Far Cry 5 oraz wywiady z twórcami polskiego Youtube’a – AdBusterem i Rojsonem i specjalistą od sztuki przetrwania – Konstantym Młynarczykiem. By nagrodzić nam  youtuberów, programy będą wzbogacone sporą dawką energetycznej, amerykańskiej muzyki, która przypadnie do gustu fanom gitarowych i elektronicznych brzmień.

Co z tym PlayStation 4 Pro? Otóż na specjalnie stworzonej stronie www.hopecountyfm.pl, otrzymamy możliwość wygrania czterech zestawów PlayStation 4 Pro z grą Far Cry 5 i gadżetami. Żeby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie, które pojawi się w trakcie audycji puszczanych w radiu Hope County FM. Czas na odpowiedź to 72h, dlatego warto regularnie odpalać Hope County FM.

Far Cry 5 Radio Hope County


Źródło: Informacja prasowa