W czasie PGA 2016 odbędzie się Game Industry Conference

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

W ramach Poznań Game Arena odbędzie się Game Industry Conference. Impreza będzie trwać w dniach 21-23.10.2016 r. Adresowane jest do profesjonalistów, jak i amatorów, twórców i pasjonatów tworzenia gier. To obecnie największe takie wydarzenie w tej części świata będące unikalną okazją na wymianę wiedzy, doświadczeń i analizę panujących trendów miedzy przedstawicielami branży gier a nowych technologii, biznesem a sferą kreatywną.

Przez trzy dni GIC uczestnicy będą rozmawiać, słuchać, spotykać się i praktykować. Z kim? Na uwagę zasługuje obecność gości specjalnych. Będą to Takashi Tokita, szef Division 9 w Square Enix oraz Agostino Simonetta szef ID@Xbox na Europę. Takashi podczas tegorocznej konferencji zaprezentuje swoją karierę w gamedevie na tle zmian i wzrostu japońskiej branży gier, natomiast Agostino zaprezentuje sposoby developmentu oraz wydawania na platformę Xbox. Naszą branżę będzie reprezentował Paweł Marchewka CEO i właściciel Techlandu będącego głównym producentem gier w Polsce. Ponadto: Roman Mardo Business Development Manager (CEE & Russia) z Google, Adabelle Leiram & Björn Lindberg z Massive (The Division, Assassins Creed II), Sven Erik Knop, Senior Technical Specialist z Perforce Software czy Peter Heinrich Developer Evangelist
z Amazon.com.

Na konferencję można też wejść z dowolnym biletem Poznań Game Arena, nawet jednodniowym. Pozwoli to na udział we wszystkich wykładach oraz na dostęp do Career Zone.

Więcej informacji: http://gic.gd

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów