Cyberpunk 2077 z pokazem w sierpniu?

Nie możecie się doczekać?

| | Przeczytasz w 2 min.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Podczas tegorocznych targów E3 dziennikarze mieli szansę, by zobaczyć, jak w akcji prezentuje się Cyberpunk 2077. Demo zaprezentowane prasie zostało za zamkniętymi drzwiami, a do uszu zwykłych zjadaczy chleba dotarły tylko powierzchowne informacje. Wiemy, że najnowsza gra Redów będzie pełnoprawnym RPG z pierwszoosobowym widokiem. Główny bohater będzie nazywał się V, a my będziemy mogli określić jego płeć, wygląd i umiejętności. Akcja gry toczyć się będzie w metropolii o wymownej nazwie Night City. Już w trailerze widzieliśmy, że twórcy nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów. Zapowiedź rozpaliła serca graczy na całym świecie i z pewnością każdy chciałby obejrzeć przedstawione prasie demo. Wkrótce może się to zmienić.

Cyberpunk 2077 Screen

Według zapewnień Marcina Iwańskiego, materiał ma być zaprezentowany mediom ponownie, podczas  odbywających się w sierpniu targów Gamescom 2018 w Kolonii. Istnieje jednak cień szansy, że CD Projekt Red pokusi się o zdradzenie większej ilości szczegółów, a może nawet nowego wideo. Ujawniona została też specyfikacja komputera, na którym ogrywane było demo.

  • Płyta główna: ASOS ROG STRIX Z370-I GAMING
  • CPU: Intel i7-8700K 3.70Ghz
  • GPU: NVIDIA GEFORCE GTX1080Ti
  • RAM: G.SKILL RIPJAWS V, 2X16GB, 3000Mhz, CL15
  • SSD: SAMSUNG 960 PRO 512GB M.2 PCIe
  • Zasilacz: CORSAIR SF600 600W

Nikt nie wie, kiedy dokładnie mielibyśmy spodziewać się nowej gry twórców Wiedźmina, ale zapewniam, że macie jeszcze sporo czasu, by zmodernizować swojego blaszaka i przybliżyć go wydajnością do powyższej konfiguracji. Przypomnijmy jednak, że według wstępnych zapowiedzi Cyberpunk 2077 ma zadebiutować jeszcze na konsolach obecnej generacji.

Cyberpunk 2077 – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów