Crytek łączy siły z Sony – PlayStation VR zyska jeszcze jeden ekskluzywny tytuł

Paweł Ziarkiewicz | @Xpawel5 | | Przeczytasz w 1 minutę

Przed kilkoma dniami Crytek oficjalnie poinformował o partnerstwie z Sony Computer Entertainment. Dzięki temu gra Robinson: The Jorney ukaże się na PS VR wzbogacając bibliotekę produkcji na ten sprzęt. 

Robinson: The Journey przenosi nas do historii, w której grupa kosmicznych rozbitków trafia na tajemniczą planetę. Gracze będą mogli zwiedzać otaczający ich świat ze swobodą technologii Sony przez co sama rozgrywka przyniesie ogromną ilość wrażeń i przyjemność z oglądania gry „od środka”.

– PlayStation VR jest idealną platformą dla Robinson: The Journey. Nasza dotychczasowa współpraca z Sony udowodniła, że chcą oni dostarczyć użytkownikom domowych technologii VR najbardziej wciągających i unikalnych doświadczeń, jakie mogliby wymarzyć sobie gracze. My natomiast intensywnie pracujemy nad tym, aby Robinson sprostał temu zadaniu.

David Bowman, Dyrektor Produkcji w Crytek

Więcej informacji znajdziecie na  www.robinsonthegame.com.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów