Crossing Souls zadebiutuje w lutym na PlayStation 4 i PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Crossingnsouls
Crossingnsouls

Crossing Souls to debiutancki projekt studia Fourattic w pikselowej oprawie, nawiązujący na wszelkie możliwe sposoby do lat 80-tych XX wieku. Tytuł zafunduje starszym graczom nostalgiczną przejażdżkę poprzez inspiracje takimi hitami jak E.T., Stand By Me czy Goonies. Młodsi gracze też powinni się świetnie bawić, gdyż moda na lata 80. wciąż trwa. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że produkcja zadebiutuje 13 lutego 2018 roku w edycji na konsole PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Akcja Crossing Souls rozgrywa się w Kaliforni, w 1986 roku i opowiada historię grupy przyjaciół, której przygoda rozpoczyna się po odkryciu tajemniczego artefaktu. Magiczne znalezisko odmieni ich życie na zawsze, gdyż dzieki niemu otrzymają moc interakcji ze światem zmarłych. Rozpoczęta przez zwykłą ciekawość podróż zaniesie bohaterów prosto do mrocznych placówek państwowych, pełnych sekretnych konspiracji i nadzorowanych przez generała armii amerykańskiej, który ma własne złowrogie plany.

Zwiastun Crossing Souls

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów