Crash Team Racing Nitro-Fueled otrzyma po premierze sporo darmowej zawartości

Crash Team Racing Nitro Fueled
Crash Team Racing Nitro Fueled

Firma Avtivision poinformowała o nowej zawartości, która trafi do gry Crash Team Racing Nitro-Fueled, tuż po jej premierze. Cała zawartość sezonowa zostaniu udostępniona za darmo,w w niej nowe trasy, przedmioty i wyzwania dla wszystkich posiadaczy gry.

Sezon Grand Prix rozpocznie się 3 lipca 2019 roku, oferując nowy tor dla wszystkich graczy, postaci do odblokowania, gokarty i różne elementy personalizacji.

Pierwszy sezon to nie to nie koniec darmowej zawartości i już teraz zapowiedziane zostały dwa kolejne cykle Grand Prix, w jednym z nich do CTR trafi sam Spyro.

Crash Team Racing Nitro-Fueled zaoferuje komplet zremasterowanych tras, postaci i trybów z oryginalnego CTR, jak również odświeżone wersje map z Crash Nitro Kart. Dodatkowo, dzięki dostępnemu w grze Pit Stopowi oraz sezonom Grand Prix, gracze będą mogli ścigać się z wykorzystaniem zdobytych pojazdów i postaci z CNK, jak również otrzymają zawartość inspirowaną Crash Tag Team Racing, by w jednym miejscu obcować z najlepszymi elementami wyścigowego uniwersum Crasha.

Premiera gry już 21 czerwca na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.