Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje w 2018 roku na PC i Nintendo Switch?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Trylogia przygód jamraja pasiastego, która zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4, prawdopodobnie niebawem zawita na PC oraz Nintendo Switch. O rzekomym tegorocznym debiucie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na innych platformach, informuje treść publikacji Licensing Source Book Europe, której w elektronicznej wersji trafiła do największego wydawcy mediów elektronicznych Issuu. Mało tego, ponoć w 2019 roku mają się ukazać zupełnie nowe przygody Crasha.

Źródłem plotki jest wypowiedź Maxa Arguilea, menadżera sieci GB eye, odpowiedzialnej za sprzedaż licencjonowanych gadżetów. Dla Licensing Source Book Europe Arguile wypowiedział się w następujący sposób:

Gra okazała się wielkim sukcesme, jeśli chodzi o handel detaliczny i to praktycznie bez środków na marketing. W przyszłym roku będzie dostępna szerzej, a w 2019 roku ukaże się też kolejna gra. Activision opracowało pięcioletni plan dla marki.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów