Control – nowa gra studia Remedy

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Remedy ujawniło w czasie konferencji Sony nową grę pt. Control.

W produkcji wcielamy się w Jesse Faden, młodą kobietę z trudną przeszłością. Bohaterka zostaje dyrektorem Biura Kontroli i rozpoczyna własne dochodzenie. Świat Control ma się rozwijać i być pełen tajemnic. Każdy z sojuszników Jesse realizuje własne cele, a jako gracz będziemy musieli współpracować z innymi agentami Biura, rozwiązywać szyfry i zrozumieć dziwne eksperymenty przeprowadzane przez tajemniczą organizację.

W zwiastunie główna bohaterka prześlizguje się przez całą serię dziwnych miejscówek. Gra jest bardzo podobna do Quantum Break tylko, że tym razem nie kontrolujemy czasu, ale grawitacje. W filmie Jesse ciska w wrogów najróżniejszymi przedmiotami za pomocą telekinezy, a nawet unosi się w powietrzu.

Gra Control powinna zostać wydana w 2019 roku na komputerach PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Control trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

The Walking Dead: The Final Season - znamy daty premiery wszystkich epizodów - https://t.co/sN6nseMps6 https://t.co/9MnPXEpm73
Battlefield V - jutro zobaczymy oficjalny zwiastun z Gamescom - https://t.co/EbRaskJn0F https://t.co/gL5UR4Q1T0

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch