Conan Unconquered – sprawdź najnowsze informacje

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Conan Unconquered
Conan Unconquered

Producent, studio Petroglyph oraz wydawca Funcom podzieli się nowymi informacjami na temat Conan Unconquered. Gra zadebiutuje na PC 30 maja i będzie dostępna w dwóch edycjach, standardowej oraz deluxe. Możliwość składania pre-orderów już została odblokowana. W skład Edycji Deluxe dodatkową wchodzić będą: 2 DLC (Kalanthes, a spell-casting hero unit i King Conan hero unit), ścieżka dźwiękowa oraz eBook. Zachęcam was do obejrzenia poniższego wideo, przybliżającego czym dokładnie będzie Conan Unconquered oraz zapoznania się z najnowszymi screenami.

Conan Unconquered – gameplay

Nad projektem pracuje doświadczona ekipa, która wcześniej współtworzyła takie marki jak  Star Wars: Empire czy seria Command & Conquer. Jest to pierwsza gra strategiczna osadzony w brutalnym uniwersum Conana Barbarzyńcy. Twórcy opisują Conan Unconquered w następujący sposób:

Conan Unconquered to survivalowa gra RTS, której akcja rozgrywa się w brutalnym świecie Conana Barbarzyńcy. Gracz musi wybudować twierdzę i stworzyć niezwyciężoną armię, aby odpierać najazdy dzikich hyboryjskich hord. Kolejne fale coraz trudniejszych przeciwników napierają na mury twojej twierdzy. Jeśli chcesz uchronić się przed całkowitym zniszczeniem, musisz zarządzać zasobami i rozwijać nowe technologie, aby ulepszać system obronny i rekrutować jednostki do rozrastającej się armii.

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów