Compile Heart – zapowiedź Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 Plus na PS4 oraz nowy zwiastun Death end re;Quest

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

W najnowszym numerze magazynu Dengeki Playstation studio Compile Heart zapowiedziało wydanie ulepszonej wersji Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 pierwotnie wydanej na PlayStation Vita, jeszcze w tym roku na PS4 z podtytułem Re;Birth 1 Plus. Re;Birth jest remakiem pierwszej odsłony serii, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tym specyficznym, satyrystycznym JRPG-iem, w którym bohaterki są personifikacjami konsol oraz japońskich deweloperów, to ta odsłona nada się do tego idealnie.

Compile Heart udostępniło dzisiaj również nowy zwiastun Death end re;Quest, JRPG-a osadzonego w grze MMO, który w Japonii zadebiutuje już 14 kwietnia. Materiał dotyczący gry przedstawia trzy umiejętności dostępne do wykorzystania w trakcie walki: Code Jack (kontrola pola bitwy za pomocą cheatów), Summon (przyzwanie Entomy, buga gry w postaci summona) oraz Install Genre (zmieniający gatunek starcia).

 Nowy zwiastun Death re;Quest oraz trailer Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 z PS Vita:

 

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/hyperdimension-neptunia-rebirth-1-plus-announced-ps4 https://gematsu.com/2018/02/death-end-request-battle-system-trailer-part-two

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów