CoD: Black Ops 4 – darmowy miesiąc dla trybu Blackout

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Call Of Duty Black Ops Iv Blackout
Call Of Duty Black Ops Iv Blackout

Blackout, czyli tryb battle royale dla gry CoD: Black Ops 4, dostępny jest za darmo przez cały miesiąc. Wszyscy zainteresowani mogą bez dodatkowych kosztów sprawdzić, jak kultowa seria strzelanin, radzi sobie w popularnym ostatnimi czasy wariancie zabawy.

Bezpłatny miesiąc z Blackout dostępny jest do 30 kwietnia na wszystkich platformach, na których zadebiutowała zeszłoroczna odsłona serii Call of Duty, czyli komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

W trakcie darmowego okresu próbnego nowi użytkownicy będą korzystali z tego samego matchmakingu, co obecni gracze Blackout. Gracze będą mogli sprawdzić swoje siły w rozgrywce solowej, a także w dwu i czteroosobowych zespołach.

Warto podkreślić, że cały postęp zostanie zapamiętany. Jeśli na koniec miesiąca zdecydujecie się na zakup pełnej wersji, nie stracicie swoich osiągnięć.

Ponadto bezpłatny okres próbny daje również możliwość wypróbowania nowej mapy. Pole bitwy nosi nazwę Alcatraz, a szczegóły na jej temat znajdziecie TUTAJ. Obecnie arena dostępna jest jedynie na konsoli PlayStation 4. Twórcy zapewniają jednak, że wkrótce trafi również na pozostałe platformy.

Gra Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutowała 12 października ubiegłego roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem owej produkcji, to koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją.

Call of Duty Black Ops 4 – zwiastun darmowego miesiąca dla trybu Blackout

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów