Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Chivalry 2 – garstka informacji i nowe materiały

Chivalry 2
Chivalry 2

Premiera Chivalry 2 zbliża się wielkimi krokami. Gra zadebiutuje 8 czerwca i będzie dostępna na PC (Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Co najważniejsze, dzięki wsparciu w ramach cross-play dla wszystkich platform, w Chivalry 2 będziemy mogli zagrywać się wspólnie ze znajomymi niezależnie od posiadanego sprzętu. Twórcy ze studia Torn Banner Studios oraz wydawcy –  Tripwire Presents i Deep Silver – podzielili się kolejnymi informacjami na temat swojej produkcji. Poniżej znajdziecie również najnowsze materiały z gry.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na drugą odsłonę Chivalry. Od dziś możecie składać zamówienia w formie pre-order. Decydując się na zakup w przedsprzedaży otrzymacie dostęp do specjalnych dodatków i zamkniętych testów beta, które odbędą się w dniach 23-26 kwietnia. Po więcej informacji na temat edycji oraz bonusów odsyłam was na oficjalną stronę.

Chivalry 2 – Mason Order Trailer

Twórcy podzielili się też dwoma zupełnie nowymi materiałami z gry. Oba wideo prezentują dostępne w grze frakcje. Mowa tutaj o Mason Order i Agatha Knights, których armie będą się ścierać na polach wirtualnej bitwy. Prowadzony przez Króla Malrica – Zakon Masonów wyznaje takie wartości jak siła, oddanie i dominacja, przez co w innych szeregach nie ma miejsca dla słabych. Po drugiej stornie barykady staną Rycerze Aghaty, którzy pragną przywrócenia tronu jego prawowitemu władcy  Argonowi II. Ich główną siłą jest lojalność, poczucie obowiązku i honor.

Chivalry 2 – Agatha Knights Trailer

Chivalry 2, podobnie jak pierwsza odsłona, będzie wieloosobowym slasherem, w którym akcja rozgrywa się z perspektywy pierwszej osoby. Na średniowiecznych polach bitwy staniemy do walki na śmierć i życie w imię jednej z wymienionych wyżej frakcji. Biorąc udział w efektownych i pełnych rozmachu starciach będziemy musieli współpracować z innymi graczami, znaleźć drogę do zdominowania przeciwnika. Wszystko okraszone prawdziwym średniowiecznym klimatem, który gracze pokochali zagrywając się w pierwszą odsłonę.

Chivalry 2 Screen

Zachęcam do zapoznania się z opisem kluczowych elementów Chivalry 2, które zostały wyszczególnione przez wydawcę:

  • Cross-play na wszystkich platformach – wielkie starcia wymagają wielkich pól bitwy. Cross-play pomiędzy wszystkimi sprzętami zaciera granice między PC a konsolami i pozwala graczom spotkać się niezależnie od wybranej platformy.
  • Rozmiar ma znaczenie – doświadcz chaosu epickich średniowiecznych pól bitewnych i ruszaj na front prawdziwej walki na masową skalę, w której może wziąć udział nawet 64 graczy. Wszystko zaprojektowane, aby uchwycić zaciekłość i skalę Bitwy Bękartów z Gry o Tron.
  • Zostań mistrzem walki mieczem, łukiem, lub… kurczakiem – twój arsenał rozszerza się dzięki nowemu systemowi podklas, który zapewnia większą różnorodność niż kiedykolwiek wcześniej. Cztery podstawowe klasy rozszerzają się do 12 podklas, od Harcownika, hybrydy walczącej w zwarciu i dystansie – do Pikiniera, wojownika, który trzyma wrogów na dystans.
  • Świat jest twoją bronią – pokaż innym kto tu rządzi dzięki różnym ciężkim maszynom oblężniczym, w tym balistom, katapultom, trebuszom, taranom, plutejom, pułapkami z kolcami, drabinom i nie tylko. Używaj do obrony zasadzek, takich jak kolce, pułapki na niedźwiedzie i inne. Możesz nawet zadawać obrażenia za pomocą przedmiotów które po prostu znajdziesz na polu bitwy. Spróbuj napić się miodu i zadać śmiertelny cios pustym kubkiem, lub wykończyć wroga, uderzając go w twarz płonącym kurczakiem!

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Tę recenzję zaczniemy w nieco inny sposób niż zazwyczaj, bo od technikaliów, które popsuły mi odbiór Road 96 i przyjemność płynącą z rozgrywki. Jeśli...

PC

Polskie studio Ragged Games wraz z wydawcą PlayWay ogłosili ostateczną datę premiery jednej z ciekawszych produkcji w portfolio tego wydawcy.  Bum Simulator, czyli symulator bezdomnego w wielkim...

RECENZJE GIER

Choć w Polsce gatunek jRPG-ów jakoś nigdy nie potrafił znaleźć odpowiedniego poklasku i przebić się do mainstreamu, na świecie miał on wręcz fundamentalne znaczenie...

PUBLICYSTYKA

Często bywa tak, że po zakończeniu dobrej gry, mamy uczucie niedosytu, chcemy znacznie dłuższej rozgrywki, czy poznania historii z innej perspektywy. W tym rankingu...

Advertisement