Chiński FPS Bright Memory: Infinite trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Bright Memory Infinite
Bright Memory Infinite

Chiński studio FYQD-Studio ogłosiło, że strzelanka Bright Memory: Infinite zadebiutuje niebawem na PlayStation 4, Xbox One i PC. Tytuł ten będzie nową wersją Bright Memory: Episode 1, czyli gry, która od kilku miesięcy jest dostępna w Steam Early Access.

Bright Memory: Infinite to pierwszoosobowa strzelanka, której akcja osadzona została w mieście przyszłości roku 2036. Na całym świecie na niebie zaczęły pojawiać się dziwne zjawiska, których naukowcy nie potrafią wyjaśnić. Tajemnicza organizacja o nazwie Super Nature Research Organisation, wysyła więc specjalny oddział mający zbadać tajemnicze obiekty.

Studio FYQD-Studio podkreśla, że prace nad Bright Memory: Infinite są wciąż na wczesnym etapie. Firma poinformowała również, że prace nad Bright Memory: Episode 1 zostały anulowane, a osoby które zakupiły produkcję w Early Access na platformę Steam, otrzymają automatyczną aktualizację do Bright Memory: Infinite.

Zeng Xiancheng, przedstawiciel studia, przedstawił sprawę jasno:

Bright Memory: Episode 1 to rodzaj wersji demonstracyjnej lub crowdfundingowej. Ponieważ mamy teraz odpowiednie warunki, planujemy udoskonalić tę grę. Zamierzamy przerobić całą fabułę i poziomy, zachowując jednak rdzeń akcji.

Zwiastun Bright Memory: Infinite

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów