Chcesz zostać bezdomnym? Polskie Bum Simulator z premierą pod koniec sierpnia

Bum Simulator

Polskie studio Ragged Games wraz z wydawcą PlayWay ogłosili ostateczną datę premiery jednej z ciekawszych produkcji w portfolio tego wydawcy. 

Bum Simulator, czyli symulator bezdomnego w wielkim mieście, pojawi się w ramach Early Access już 26 sierpnia. Tytuł, w którym przywdziejemy szaty bezdomnego została zapowiedziana jeszcze w 2018 roku. Debiutancki zwiastun spotkał się z dużym zainteresowaniem, możliwe że nawet tak zaskakującym dla twórców, że produkcja ewoluowała na przestrzeni miesięcy, a ​​prace nad projektem się opóźniły.

W krótkim zwiastunie, na którym możemy zobaczyć datę premiery, twórcy nie wymienili platform, na które ma ukazać się gra – jak wiemy, gra powinna zostać wydana na PC i konsole. Jednak na ten moment potwierdzona jest tylko pecetowa odsłona Bum Simulator, więc najprawdopodobniej na PlayStation i Xboksie gra ukaże się już w ramach oficjalnej premiery. Tak, czy siak – szykuje się kolejna „gruba” premiera PlayWay, jak chociażby House Flipper, czy Drug Dealer Simulator.

Bum Simulator zwiastun