Cenega zbroi się na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

śródziemie cień wojny

Na tegorocznych targach Warsaw Games Week, nie zabraknie wśród wystawców firmy CENEGA. Polski wydawca od pierwszej edycji imprezy jest jedną z jej głównych atrakcji. Jednak nie ma się co dziwić, liczba hitów, które serwuje graczom w ciągu roku jest imponująca. Poniżej prezentujemy zestaw gier jakie CENEGA szykuje na T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Część z nich to tytuły, które nie miała swojej premiery, inne jeszcze nie ostygły po gorącym debiucie.

Na stoisku Cenegi zagramy w:

  • Śródziemie: Cień Wojny – Sequel hitu z 2014 roku pod tytułem Śródziemie: Cień Mordoru. Gra będzie miała premierę 10 października.
  • Monster Hunter: World – Jest to kolejna gra, w którą przedpremierowo będzie można zagrać na Warsaw Games Week. W grze, wcielimy się w łowcę, którego zadaniem będzie przetrwanie w niebezpiecznym, ale jakże bogatym środowisku. Premiera zaplanowana jest na 2018 rok.
  • Total War: Warhammer II – Coś dla fanów strategii w klimacie fantasy. Kontynuacja gry o tym samym tytule z 2016 roku, będzie miała swoją premierę 28 września.
  • NBA 2K18 – Najnowsza odsłona najlepszej koszykarskiej serii na świecie. Tytuł miał premierę 19 września i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez recenzentów oraz graczy.

Targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017 odbędą się w dniach od 13 do 15 października 2017 rok.