Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

TARGI

Cenega zbroi się na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

śródziemie cień wojny

Na tegorocznych targach Warsaw Games Week, nie zabraknie wśród wystawców firmy CENEGA. Polski wydawca od pierwszej edycji imprezy jest jedną z jej głównych atrakcji. Jednak nie ma się co dziwić, liczba hitów, które serwuje graczom w ciągu roku jest imponująca. Poniżej prezentujemy zestaw gier jakie CENEGA szykuje na T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Część z nich to tytuły, które nie miała swojej premiery, inne jeszcze nie ostygły po gorącym debiucie.

Na stoisku Cenegi zagramy w:

  • Śródziemie: Cień Wojny – Sequel hitu z 2014 roku pod tytułem Śródziemie: Cień Mordoru. Gra będzie miała premierę 10 października.
  • Monster Hunter: World – Jest to kolejna gra, w którą przedpremierowo będzie można zagrać na Warsaw Games Week. W grze, wcielimy się w łowcę, którego zadaniem będzie przetrwanie w niebezpiecznym, ale jakże bogatym środowisku. Premiera zaplanowana jest na 2018 rok.
  • Total War: Warhammer II – Coś dla fanów strategii w klimacie fantasy. Kontynuacja gry o tym samym tytule z 2016 roku, będzie miała swoją premierę 28 września.
  • NBA 2K18 – Najnowsza odsłona najlepszej koszykarskiej serii na świecie. Tytuł miał premierę 19 września i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez recenzentów oraz graczy.

Targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017 odbędą się w dniach od 13 do 15 października 2017 rok.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement