CDP będzie w Polsce dystrybutorem Funko

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Funko
Funko

CDP i FUNKO podpisały podpisały umowę, dzięki której polska firma wprowadzi do sklepów produkty z linii: POP! Vinyl, 5 Star, Rock Candy, VYNL, POP Pocket keychain, Plushies i in.

Teraz kolekcjonowanie figurek inspirowanych kultowymi wytworami popkultury, będzie jeszcze łatwiejsze. Trafią one do takich popularnych sieci jak Media Expert, Media Markt, Empik oraz Euro RTV AGD.

Robert Wesołowski, dyrektor generalny CDP, jest bardzo zadowolony z rozpoczynającej się współpracy:

Merchandise, a w szczególności produkty kolekcjonerskie związane z grami i filmami, w ostatnich latach stał się jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku rozrywkowego. Rozszerzenie naszej oferty o figurki i inne produkty FUNKO było dla nas priorytetem. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym fenomenie popkulturowym i dostarczać polskim fanom najnowsze figurki w znacznie prostszy i wygodniejszy niż dotąd sposób.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów