Captain Tsubasa: Rise of the New Champions zmierza na komputery osobiste oraz konsole

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Captain Tsubasa Rise Of The New Champions
Captain Tsubasa Rise Of The New Champions

Firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała nową grę opartą o kultowe dla wielu anime. Kapitan Tsubasa powraca i już wkrótce zadebiutuje na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w grze Captain Tsubasa: Rise of the New Champions.

Zapowiedzi towarzyszył również zwiastun produkcji. Materiał obiecuje miłą dla oka oprawę graficzną, przywołującą na myśl materiał źródłowy. W wideo nie zabrakło też miejsca na efektowne zagrania oraz potężne strzały poszczególnych zawodników.

Captain Tsubasa: Rise of the New Champions będzie oferować kilka różnych trybów gry. Niestety deweloperzy nie ujawnili więcej szczegółów na ten temat. Twórcy podkreślają jednak, że ich gra będzie prosta do opanowania oraz intuicyjna.

Herve Hoerdt, czyli starszy wiceprezes ds. marketingu w firmie Bandai Namco, przyznał, że najnowsza gra osadzona w uniwersum Kapitana Tsubasy, została stworzona nie tylko dla fanów mangi, ale dla wszystkich miłośników piłki nożnej.

Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery produkcji. Wiadomo jedynie, że opisywany tytuł zadebiutuje na rynku jeszcze w 2020 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów