Capcom sprzedał 4.8 mln egzemplarzy Resident Evil 7

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Capcom rozpoczęła 2018 rok od mocnego uderzenia, jaki jest niewątpliwie premiera gry Monster Hunter: World. Tytuł zgrania świetne recenzje i została najlepiej sprzedającą się grą w zeszłym tygodniu w Wielkiej Brytanii. Jadnak poprzedni rok dla japońskiej firmy też nie był najgorszy. Resident Evil 7 okazało się świetnym horrorem i od zeszłorocznej styczniowej premiery, rozeszło się w liczbie 4.8 mln kopii. To wynik o 700 tys. lepszy od tego z poprzedniego kwartału, ale warto wspomnieć, że jego osiągnięcie nie byłoby możliwe bez grudniowej premiery Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition, czyli wersji wzbogaconej wszystkimi dodatkami.

Gorzej się wiedzie bijatyce Marvel vs. Capcom: Infinite, która od wrześniowej premiery z ledwością osiągnęła wynik miliona sprzedanych kopii.

Jakie liczby wykręci Monster Hunter: World? Jeśli twórcy tak jak zapowiadają będą ciągle wzbogacać grę wartościowymi aktualizacjami, to w przyszłym roku będziemy pisać o wyniki co najmniej dwukrotnie większym od tego jakim dzisiaj szczyci się Resident Evil 7.

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/resident-evil-7-biohazard-sales-top-4-8-million

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów