Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Call Of Duty: WWII – wypłynęły nowe informacje!

Call of Duty WWII 2 e1492800581277

Po oficjalnej, piątkowej zapowiedzi Call Of Duty: WWII przez Activision, na światło dzienne wyszedł kolejny przeciek dotyczący najnowszej odsłony kultowej serii.  

Czego się dowiedzieliśmy? Na przykład tego, że nowy Call Of Duty będzie miał co-op z nową, oryginalną historią do przejścia z przyjacielem, kolegą, księdzem, czy z kim tam grywacie. Kooperację opisuje się jako nowy poziom doświadczenia przygody ze znajomym pełen adrenaliny i szokujących momentów.

Doświadczenie płynące z World War 2 ma być bliższe klasyki, odbiegając od niedawno obranego kierunku, którym był kosmos. Historia ma opowiadać o nierozerwalnej braterskiej więzi i wyraźnie akcentować takie cnoty jak męstwo i odwaga oraz lojalność.

Multiplayer mają zasilić najsławniejsze lokacje z drugiej wojny światowej. Ponadto, gracze będą mieli okazję poczuć nowy sposób interakcji z przyjaciółmi i resztą społeczeństwa Call Of Duty.

Dla pre-orderowców gry planowana jest testowa wersja bera.

Póki co, wszystkie informacje są niepotwierdzone, Activision mówi że podzieli się z nami większą ilością informacji już podczas livestrem’u nadawanego w przyszłym tygodniu, 26 kwietnia.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement