Call Of Duty: WWII – wypłynęły nowe informacje!

Daniel Klos | | Przeczytasz w 1 minutę

Po oficjalnej, piątkowej zapowiedzi Call Of Duty: WWII przez Activision, na światło dzienne wyszedł kolejny przeciek dotyczący najnowszej odsłony kultowej serii.  

Czego się dowiedzieliśmy? Na przykład tego, że nowy Call Of Duty będzie miał co-op z nową, oryginalną historią do przejścia z przyjacielem, kolegą, księdzem, czy z kim tam grywacie. Kooperację opisuje się jako nowy poziom doświadczenia przygody ze znajomym pełen adrenaliny i szokujących momentów.

Doświadczenie płynące z World War 2 ma być bliższe klasyki, odbiegając od niedawno obranego kierunku, którym był kosmos. Historia ma opowiadać o nierozerwalnej braterskiej więzi i wyraźnie akcentować takie cnoty jak męstwo i odwaga oraz lojalność.

Multiplayer mają zasilić najsławniejsze lokacje z drugiej wojny światowej. Ponadto, gracze będą mieli okazję poczuć nowy sposób interakcji z przyjaciółmi i resztą społeczeństwa Call Of Duty.

Dla pre-orderowców gry planowana jest testowa wersja bera.

Póki co, wszystkie informacje są niepotwierdzone, Activision mówi że podzieli się z nami większą ilością informacji już podczas livestrem’u nadawanego w przyszłym tygodniu, 26 kwietnia.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów