Call of Duty: WWII – oficjalny zwiastun „Na brzegu mroku”

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Już 30 stycznia, najpierw na PlayStation 4, zadebiutuje 1 pakiet DLC do Call of Duty: WWII. W jego skład wejdą trzy nowe mapy do trybu wieloosobowego, które przeniosą nas do Czechosłowacji, Paryża i Prus Wschodnich. Pojawią się także nowa lokacja w trybie wojny (Operacja Intercept). Oczywiście w DLC nie zabraknie kolejnego rozdziału kampanii zombie. Najnowszy odcinek będzie nosić tytuł „Na brzegu mroku”. Jego fabuła łączy się z wcześniejszymi wydarzeniami:

Zaledwie kilka dni po przerażających wydarzeniach w Mittelburgu drużyna otrzymuje informacje, z których wynika, że doktor Straub znajduje się na wyspie na północ od Niemiec. Wyspa ta jest ukryta we mgle, otoczona przez siły morskie i powietrzne nazistów, a do tego aż roi się tam od nieumarłych. Marie, Drostan, Olivia i Jefferson będą musieli jeszcze raz przejść przez piekło, aby odkryć tajemnice ukryte na brzegu mroku.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun „Na brzegu mroku”:

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Call of Duty: Black Ops 4 - nowy zwiastun i zawartość Mystery Box - https://t.co/QAh1MI8xRM https://t.co/v3qWy3zR6g
Soul Calibur VI - Voldo wkracza do gry - https://t.co/RSpNzEKRQO https://t.co/jbvBGYybWu

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch