Call of Duty: WWII kolejny tydzień na szczycie listy sprzedaży

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Choć na brak wydatków w grudniu nie ma co narzekać, tak w branży gier jest to początek zimowego sezonu ogórkowego. Po obfitującym w premiery październiku i listopadzie, możemy trochę odetchnąć i odrobić zaległości. Stagnacja dotyka również cotygodniową listę najlepiej sprzedających się gier w UK. Próżno w pierwszej piątce zestawienia szukać nowości, gdyż ta jest identyczna jak w zeszłym tygodniu. Tak więc na samym szczycie ponownie zasiada Call of Duty: WWII. Na drugim miejscu uplasowała się FIFA 18, a tuż za nią Gran Turismo Sport. Top 5 zamykają Star Wars Battlefront 2 i Assassin’s Creed Origins.

Największą premierą ostatniego tygodnia było Xenoblade Chronicles 2. Jadnak ekskluzywny tytuł na najnowszą konsolę Nintendo debiutuje w zestawieniu dopiero na 19 miejscu, zostając daleko w tyle za takimi tytułami na wyłączność dla platformy Switch jak Super Mario Odyssey (6 na liście) i Mario Kart 8 Deluxe (8 na liście). Jednak co hydraulik, to hydraulik.

Top 10 najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu w UK:

  1. Call of Duty: WWII
  2. FIFA 18
  3. Gran Turismo Sport
  4. Star Wars Battlefront II
  5. Assassin’s Creed Origins
  6. Super Mario Odyssey
  7. Forza Motorsport 7
  8. Mario Kart 8 Deluxe
  9. Grand Theft Auto V
  10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów