Call of Duty: Modern Warfare 3 dostępne na Xbox One we wstecznej kompatybilności

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Biblioteka gier dostępnych w ramach wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One, wciąż się systematycznie wzbogaca o nowe tytuły. Dziś Larry Hryb poinformował za pośrednictwem Twittera, że Call of Duty: Modern Warfare 3 można już ogrywać na najnowszej platformie Microsoftu.

Warto dodać, że gra jest obecnie dostępna w atrakcyjnej cenie w ramach cotygodniowej wyprzedaży Deals With Gold.

Call of Duty: Modern Warfare 3 debiutowało w 2011 roku na PC i konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Produkcja studia Infinity Ward, to kolejna odsłona kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek, która trafiła na Xbox One. Akcja gry przedstawia wydarzenia fikcyjnego, współczesnego konfliktu zbrojnego, podczas którego oprócz biegania z karabinem możemy kierować czołgiem czy latać samolotem.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

South Park: Kijek Prawdy trafi na Nintendo Switch - https://t.co/wTSXMwgcI8 https://t.co/nJLbIy0TLd
South Park: The Fractured but Whole - dodatek Bring the Crunch zadebiutuje w tym miesiącu - https://t.co/grnIt30EJX https://t.co/rZ60UotnY3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch