Call of Duty: Mobile zostało pobrane 35 milionów razy

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Mobile
Call Of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile od momentu swojej premiery zostało pobrane 35 milionów razy na całym świecie – poinformowała firma Activision.

Mobilna odsłona popularnej serii strzelanin jest najczęściej pobieraną aplikacją na urządzenia z systemem iOS w 100 państwach. Warto podkreślić, że produkcja zajmuje pierwsze miejsce nie tylko w aplikacjach z kategorii „gry”, ale prowadzi w ogólnym rankingu.

„Odbiór fanów, zarówno tych korzystających z urządzeń Android, jak i iOS, był niesamowity. Gratulacje dla Acitivision i studia Tencent za stworzenie tak świetnej gry. Dziękujemy także naszym fanom za wsparcie” – powiedział Rob Kostich, prezydent Activision.

Ponadto Kostich zapowiedział, że w przyszłości pojawią się aktualizacje, które wprowadzą do gry dodatkową zawartość.

Produkcja studia Tencent oferuje rozgrywkę na najpopularniejszych mapach znanych z podserii Modern Warfare. Nie brakuje także znanych i lubianych trybów zabawy, w tym battle royale.

Call of Duty: Mobile dostępne jest za darmo na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Tytuł zadebiutował na rynku 1 października.

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-mobile-surpasses-35-million-downloads

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów