Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Call of Duty: Black Ops Cold War – zwiastun i masa szczegółów

Call Of Duty Black Ops Cold War
Call Of Duty Black Ops Cold War

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun kampanii Call of Duty: Black Ops Cold War od Treyarch. Gra zadebiutuje już 13 listopada bieżącego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kilka tygodniu później zadebiutuje również na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Black Ops Cold War będzie bezpośrednią kontynuacją oryginalnych Black Ops. Tryb wieloosobowy zostanie szczegółowo omówiony 9 września, ale wiadomo już o pojawieniu się zombie i dalszym rozwoju Warzone.

Kampania nowej odsłony Call of Duty przeniesie nas do wczesnych lat 80. ubiegłego wieku. Gracze podczas gry odwiedza takie miejsca jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcję czy siedzibę radzieckiego KGB. Nie zabraknie oczywiście znanych bohaterów w osobach Woodsa, Hudsona i Masona .

Bohaterowie będą polować na Perseusza – pewną tajemniczą osobę, która dąży do destabilizacji świata i zmiany biegu historii.

Przed rozpoczęciem kampanii fabularnej będziemy mogli stworzyć protagonistę – wybrać płeć (mężczyzna, kobieta i „sklasyfikowana”) kolor skóry, miejsce urodzenia, profil psychologiczny i tak dalej. Ta ostatnia nieznacznie wpłynie na rozgrywkę, ale sam główny bohater nie będzie mówił w fabule. Co ciekawe gra postawi nas przed wieloma decyzjami, od których będzie zależało zakończenie historii.

Tytuł pozwoli również na przechodzenie misji w nieliniowy sposób z wykorzystaniem brutalnej siły, skradanie się, czy też szantażu bądź zatrucia. Zapowiada się ciekawie.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Trudno nie zauważyć, że uniwersum wykreowane na podstawie prac Jakuba Różalskiego jest świetną bazą pod gry wideo. Z jednej strony mamy dobrze wszystkim znane...

PUBLICYSTYKA

Co poszło nie tak? W 2020 roku mieliśmy mieć już nie tylko latające samochody i deskorolki, ale także liczne cybernetyczne wszczepy oraz wymienne części...

RECENZJE GIER

Kingdoms of Amalur: Reckoning to jedna z tych gier, które pomimo niesamowicie przychylnych recenzji i zdobycia serc graczy, nie zdołała niestety odnieść komercyjnego sukcesu....

XSX

Potwierdziły się krążące od jakieś czasu w sieci plotki o Xbox Series S – słabszej i tańszej wersji Xbox Series X. Co prawda Microsftowi...

Advertisement