Call of Duty: Black Ops 4 – sprawdź jakie zmiany szykują twórcy

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Studio Treyarch poinformowało o zmianach, które zawitały do Call of Duty: Black Ops 4, a także o tym co pojawi się w grze najbliższych tygodniach. Najważniejsze punkty to:

  • Zdobienia broni za mistrzostwo dodane do trybów Zombie i battle royale (Blackout) – wprowadzane w końcówce stycznia, nowe malowania będą dostępne dla obu typów rozgrywek wraz z unikatowymi typami nagród dla każdego z nich
  • Tryb Zombie to już pięć zróżnicowanych opowieści – teraz do rozgrywki zostaną dodane magiczne rękawice oraz nowe eliksiry, a na dniach twórcy ujawnią więcej z planów na 2019 r.
  • Poprawione zbieranie przedmiotów w Blackout na konsolach – bazując na informacjach zwrotnych od graczy, twórcy zmodyfikowali sposób zbierania broni i innych przedmiotów, i uprościli zarządzanie nimi. Zmiany są wprowadzane w aktualizacji 1.11.
  • Rozgrywki ligowe dostępne od końcówki stycznia – tym razem bardziej skondensowane, by oddać charakter zawodów profesjonalnych.

Call of Duty: Black Ops 4 zostało wybrane przez nasza redakcją najlepszą grą FPS ubiegłego roku. Zachęcam do zapoznania się z całym rankingiem oraz naszą recenzją.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów