Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

INFORMACJA PRASOWA

Bus Simulator 18 zaskoczy graczy ilością nowości i zmian

Bus Simulator 18
Bus Simulator 18

Zostało już tylko kilka dni do premiery gorąco wyczekiwanej przez fanów symulatorów gry Bus Simulator 18. To świetny moment by deweloperzy ze studio stillalive zapoznali graczy ze mnogością nowości i usprawnień, które znajdą się w nowym symulatorze jazdy autobusem na PC. Warto dodać, że niektóre z nich zaimplementowano na prośbę społeczności Bus Simulator. Pośród nowości znajdziemy tak ważne elementy rozgrywki, jak synchroniczny tryb multiplayer, zarządzanie własną firmą, system progresji, specjalne wydarzenia dziejące się w autobusie, trasy dzienne i nocne, warunki pogodowe, wsparcie alternatywnych systemów sterowania pokroju TrackIR czy Tobii Eye Tracker, jak również rozszerzone wsparcie modów. Wszystkie te opcje zaoferują niezliczone nowe i zaawansowane wariacje rozgrywki zarówno fanom autobusów, jak i symulatorów.

W Bus Simulator 18 gracze zyskają okazję do stworzenia swojego własnego przedsiębiorstwa autobusowego, solo w trybie dla pojedynczego gracza lub razem z maksymalnie trzema przyjaciółmi w trybie wieloosobowym. Następnie będą mogli pracować na sukces swojej firmy w fikcyjnym, europejskim mieście Seaside Valley. W trakcie rozgrywki otrzymają dostęp do ośmiu licencjonowanych i z dbałością odtworzonych modeli autobusów stworzonych przez globalnie uznane marki. Na początku gry zasiądą za kierownicą zwrotnego autobusu miejskiego, dzięki któremu stworzą swoje pierwsze trasy przejazdowe na obrzeżach tętniącej życiem metropolii. Poprzez kończenie z sukcesem przejazdów i misji, będą mogli zwiększyć reputację swojej firmy, a także zdobywać doświadczenie i pieniądze, które pozwolą im odblokować więcej dzielnic miasta oraz pojazdów.

Bus Simulator 18

Mapa gry będzie 2,5 razy większą od tej z Bus Simulator 16. Wśród nowych elementów gameplayu znajdziemy prowadzenie autobusów w różnych porach dnia i przy zmiennych warunkach pogodowych, a także dużą ilość nowych wydarzeń specjalnych. Mogą to być prace drogowe blokujące trasy, wypadki, pasażerowie blokujący drzwi, słuchający głośnej muzyki lub zostawiający w pojeździe śmieci albo wartościowe przedmioty, co wymaga natychmiastowej interwencji kierowcy.

Miasto Seaside Valley składa się z 12 zróżnicowanych dzielnic. Obok starego miasta i różnych stref miejskich oraz przedmieść, znajdziemy w nim odleglejsze wioski, park biznesowy oraz strefę przemysłową z powiązaną dzielnicą portową. W Bus Simulator 18 gracze mogą więc liczyć na wycieczki po okolicy, jazdę drogami szybkiego ruchu, rondami czy przejazdami kolejowymi – po raz pierwszy historii serii Bus Simulator.

Rozwój sieci tras przedsiębiorstwa autobusowego będzie możliwy dzięki pomocy edytora tras, który przeszedł znaczące ulepszenia względem tego, jaki zawierał Bus Simulator 16. Nowy edytor zapewni graczom więcej swobody w planowaniu tras i jeszcze więcej okazji do tworzenia takich, które pokryją cały obszar miasta. Pozwoli też dowolnie zmieniać już ukończone trasy w dowolnym momencie.

Bus Simulator 18 na PC będzie dostępny od 13 czerwca 2018 w dystrybucji pudełkowej i cyfrowej.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement