Bulletstorm zadebiutuje latem na Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Bulletstorm Duke Of Switch Edition
Bulletstorm Duke Of Switch Edition

Bulletstorm zadebiutuje latem na Nintendo Switch. Produkcja otrzyma podtytuł „Duke of Switch Edition”. Informację przekazała firma Gearbox oraz studio People Can Fly.

„Już od pierwszego pokazu najnowszej konsoli Nintendo wiedziałem, że chcę mieć na niej
działającego Bulletstorma!” – powiedział szef People Can Fly, Sebastian Wojciechowski.

Dodał również, że cały zespół „strasznie się nakręcił na ten sprzęt”.

Zawartość wersji na konsolę Nintendo będzie podobna do tej, którą twórcy zaoferowali graczom w przypadku wydanego w 2017 roku Bulletstorm: Full Clip Edition. Remaster dostępny jest na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i Xbox One.

Oznacza to, że posiadacze Switcha otrzymają odświeżoną wersję gry, która oprócz poprawionej grafiki i płynności, zawiera także wszystkie dostępne DLC.

Wersja na sprzęt Nintendo, podobnie jak miało to miejsce w  Full Clip Edition, umożliwi ukończenie kampanii jako Duke Nukem,

Pozostałe szczegóły – dotyczące „Duke of Switch Edition” –  jak np. dokładną datę premiery, twórcy ujawnią w późniejszym terminie.

Przypomnijmy, że gra Bulletstorm zadebiutowała na rynku w lutym 2011 roku. Produkcja dostępna była wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Warto wspomnieć, że odświeżona wersja gry, czyli wspomniane Bulletstorm: Full Clip Edition, dostępna było za darmo w listopadzie ubiegłego roku dla abonentów PlayStation Plus.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów