Brawlout już dostępne!

Trzymaj gardę!

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Brawlout
Brawlout

Studio Angry Mob Games poinformowało, że ich gra Brawlout jest już dostępna. Przypomnijmy, że tytuł debiutował na Nintendo Switch już w zeszłym roku, a teraz grono odbiorców poszerzyło się o użytkowników PlayStation 4, Xbox One oraz PC.  Poniżej możecie obejrzeć przygotowany z okazji premiery trailer, prezentujący nowego bohatera, Yooka-Laylee. Z naszą recenzją switchowej wersji możecie zapoznać się tutaj.

Brawlout – trailer

Brawlout to kolorowa bijatyka w stylu Super Smash Bros, stworzona przez rumuńskie studio Angry Mob Games, znane dzięki produkcjom na urządzenia mobilne. Tytuł oferuje kampanię dla jednego gracza, rozgrywkę sieciową oraz lokalną. To właśnie zabawa na jednej kanapie z przyjaciółmi jest największym atutem produkcji. W potyczkach bierze udział kilka oryginalnych postaci bazujących na zwierzętach, takich jak małpa, żaba czy jastrząb. Oprócz nich do turnieju dołączają głowni bohaterowie z Hyper Light Drifter i Guacamelee czy wspomniany wcześniej Yooka-Laylee. Jesienią do Brawlout dołączy także główny bohater z Dead Cells.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów