Borderlands 3 na PC wyłącznie w Epic Games Store. Znamy datę premiery

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Borderlands 3
Borderlands 3

Wszystko wskazuje na to, że Borderlands 3 będzie kolejnym tytułem, który w dniu premiery nie pojawi się na platformie Steam, tylko śmiało sobie poczynającym Epic Games Store. Co prawda informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez deweloperów, ale przeciek pochodzi od samych twórców. Otóż na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawił się wpis zdradzający między innymi datę premiery, ale został on szybko usunięty. Jednak jak dobrze wiemy, w internecie nic nie ginie.

 

Choć nie jest to oficjalnie potwierdzona informacja, wydaje się niemal pewne, że Borderlands 3 zadebiutuje 13 września na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Informacje te prawdopodobnie zostaną potwierdzone jutro, w trakcie prezentacji, na której Gearbox ujawni nowe materiały z gry.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów