Booking engine – rezerwacja w kilka sekund

Booking Engine
Booking Engine

Czy słyszałeś już o booking engine? Jeśli na co dzień posługujesz się programem hotelowym, lecz nadal jesteś zmęczony odbieraniem telefonów i masz dosyć ręcznego wpisywania rezerwacji – ta funkcja może ułatwić Ci życie!

Czy słyszałeś już o booking engine? Jeśli na co dzień posługujesz się programem hotelowym, lecz nadal jesteś zmęczony odbieraniem telefonów i masz dosyć ręcznego wpisywania rezerwacji – ta funkcja może ułatwić Ci życie!

Zdarza się, że telefon na recepcji dzwoni od rana do wieczora? 

Pracownicy i właściciele obiektów nie mają czasu na zajęcie się czymkolwiek innym, niż odbieraniem telefonów. Potencjalni goście szybko irytują się, gdy linia na recepcję jest nieustannie zajęta, przez co rezygnują z zabukowania pobytu. Jeśli ten problem jest Ci znany – być może mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Czy wiesz, że do przyjmowania rezerwacji 24/7 wcale nie potrzebujesz zatrudniać nocnej zmiany? 

Pomoże Ci w tym booking engine, czyli silnik rezerwacji. Jest to panel umieszczony na stronie internetowej, przez który można zarezerwować pobyt w danym terminie. Moduł ten jest dopasowany kolorystycznie do estetyki strony. Można połączyć go bezpośrednio z programem hotelowym, do którego będą trafiać rezerwacje.

Jakie korzyści płyną z zainstalowania booking engine na stronie obiektu?

  • Rezerwacja online – o każdej porze dnia i nocy,
  • Przyjęcie płatności przez internet,
  • Połączenie z programem hotelowym i błyskawiczna wysyłka danych,
  • Automatyczna wysyłka e-maila z potwierdzeniem rezerwacji,
  • Dopasowana kolorystyka, możliwość dostosowania modułu,
  • Możliwość ustalenia różnych cen na poszczególne terminy.

Wygoda, automatyzacja i więcej czasu na inne zadania.

Booking engine na stronie internetowej obiektu wraz z intuicyjnym programem hotelowym pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, a tym samym pieniędzy. Przy takiej automatyzacji pracy, okres wdrożeniowy dla nowego recepcjonisty z pewnością będzie krótszy, niż dotychczas. Natomiast jeśli sam zajmujesz się prowadzeniem rejestracji – zyskasz więcej czasu dla siebie i swoich gości. 

Źródło: Artykuł zewnętrzny