Błąd w Anthem potrafi całkowicie wyłączyć konsolę. Gracze domagają się zwrotu pieniędzy

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem Vip Demo
Anthem Vip Demo

Anthem jest już z nami od przeszło dwóch tygodni, w ciągu których BioWare wydało parę aktualizacji dla swojej najnowszej produkcji. Jednak studio wciąż nie zdołało uporać się z błędem, który był obecny w wersji demo.

Na subreddicie produkcji możemy przeczytać, że wielu graczy z każdej platformy ma spore problemy. Głównym jest wyłączanie gry do systemu, choć w przypadku PlayStation 4 jest znacznie gorzej, bo obecny błąd całkowicie wyłącza konsole Sony.

Problem podobno dotyczy znacznej ilości graczy i właśnie przez niego większość dotkniętych problemem domaga się zwrotu gotówki za zakupioną grę. Problem w tym, że Sony przyjmuje prośbę o zwrot gotówki za zakupioną grę w PlayStation Store tylko raz. Jeżeli wykorzystaliście swoją szansę, teraz może być o to ciężej.

Anthem™ – Wersja Demo 20190126213110

Paru użytkownikom Reddita udało się otrzymać zwrot, ale nie mamy pewności, czy każdemu się udało. W przypadku Xboksa jest podobnie i ludzie również zaczęli zgłaszać prośby o zwrot pieniędzy.

Miejmy nadzieję, że BioWare nadal będzie słuchało fanów i w końcu uda jej się naleźć i naprawić przyczynę kłopotliwej usterki.

Anthem zadebiutował 22 lutego bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra nie sprzedała się w zawrotnej ilości egzemplarzy i do tej pory zebrała wiele negatywnych opinii.

Źródło: https://twistedvoxel.com/anthem-full-system-level-crashes-refund/

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Xd pisze:

    Xd xd xd xd xd xd

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów