Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Błąd w Anthem potrafi całkowicie wyłączyć konsolę. Gracze domagają się zwrotu pieniędzy

Anthem Vip Demo
Anthem Vip Demo

Anthem jest już z nami od przeszło dwóch tygodni, w ciągu których BioWare wydało parę aktualizacji dla swojej najnowszej produkcji. Jednak studio wciąż nie zdołało uporać się z błędem, który był obecny w wersji demo.

Na subreddicie produkcji możemy przeczytać, że wielu graczy z każdej platformy ma spore problemy. Głównym jest wyłączanie gry do systemu, choć w przypadku PlayStation 4 jest znacznie gorzej, bo obecny błąd całkowicie wyłącza konsole Sony.

Problem podobno dotyczy znacznej ilości graczy i właśnie przez niego większość dotkniętych problemem domaga się zwrotu gotówki za zakupioną grę. Problem w tym, że Sony przyjmuje prośbę o zwrot gotówki za zakupioną grę w PlayStation Store tylko raz. Jeżeli wykorzystaliście swoją szansę, teraz może być o to ciężej.

Anthem™ – Wersja Demo 20190126213110

Paru użytkownikom Reddita udało się otrzymać zwrot, ale nie mamy pewności, czy każdemu się udało. W przypadku Xboksa jest podobnie i ludzie również zaczęli zgłaszać prośby o zwrot pieniędzy.

Miejmy nadzieję, że BioWare nadal będzie słuchało fanów i w końcu uda jej się naleźć i naprawić przyczynę kłopotliwej usterki.

Anthem zadebiutował 22 lutego bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra nie sprzedała się w zawrotnej ilości egzemplarzy i do tej pory zebrała wiele negatywnych opinii.

Advertisement. Scroll to continue reading.
1 komentarz

1 komentarz

  1. Xd

    4 marca 2019 at 13:28

    Xd xd xd xd xd xd

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

A gdyby tak II wojna światowa nigdy się nie skończyła? Wyobraźmy sobie, że Niemcy po 1945 roku wciąż okupują Polskę i szykują się do...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Tales of the Neon Sea do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Tales of the Neon Sea to...

RECENZJE GIER

Gdyby przeprowadzić ankietę wśród polskich graczy będących po trzydziestce, to w ścisłej czołówce najbardziej zapamiętanych przez nich strategii byłaby Twierdza lub Twierdza: Krzyżowiec. Te...

PUBLICYSTYKA

Witajcie w kwietniu! To kolejny miesiąc, który ma nam dostarczyć wielu ciekawych gier i to z różnych gatunków. Tradycyjnie postanowiliśmy wybrać 5 produkcji, które...

Advertisement