Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Blacklight Retribution zniknie z PC, ale pozostanie na PlayStation 4

Blacklight Retribution
Blacklight Retribution

Jedna z pierwszych strzelanek free-to-play na PlayStation 4 zatytułowana Blacklight Retribution, niebawem zniknie z komputerów osobistych po 7 latach działania.

Hardsuit Labs potwierdziło, że ich produkcja przestanie działać na PC, ale gracze nadal będą mogli w nią grać na PlayStation 4. Blacklight Retribution na konsoli Sony nie będzie już jednak aktualizowane, a studio przestanie wydawać nową zawartość.

Okazuje się, że za porzuceniem Blacklight stoi skupienie nad nowym projektem, a do jego ukończenia potrzeba uwagi wszystkich pracowników, a nie garstki.

Hardsuit Labs jest obecnie pochłonięte nowym projektem, a do jego ukończenia potrzeba każdego pracownika, więc w tej chwili musimy się na nich skupić.

Poza porzuceniem gry na komputery zniknie również strona wsparcia produkcji. W 2017 roku Perfect World Entertainment oddało prawa do gry studiu z powodu wielu zwolnień. Dzięki temu deweloper odpowiedzialny za tytuł miało do niego pełne prawa wydawnicze.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement