Blacklight Retribution zniknie z PC, ale pozostanie na PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Blacklight Retribution
Blacklight Retribution

Jedna z pierwszych strzelanek free-to-play na PlayStation 4 zatytułowana Blacklight Retribution, niebawem zniknie z komputerów osobistych po 7 latach działania.

Hardsuit Labs potwierdziło, że ich produkcja przestanie działać na PC, ale gracze nadal będą mogli w nią grać na PlayStation 4. Blacklight Retribution na konsoli Sony nie będzie już jednak aktualizowane, a studio przestanie wydawać nową zawartość.

Okazuje się, że za porzuceniem Blacklight stoi skupienie nad nowym projektem, a do jego ukończenia potrzeba uwagi wszystkich pracowników, a nie garstki.

Hardsuit Labs jest obecnie pochłonięte nowym projektem, a do jego ukończenia potrzeba każdego pracownika, więc w tej chwili musimy się na nich skupić.

Poza porzuceniem gry na komputery zniknie również strona wsparcia produkcji. W 2017 roku Perfect World Entertainment oddało prawa do gry studiu z powodu wielu zwolnień. Dzięki temu deweloper odpowiedzialny za tytuł miało do niego pełne prawa wydawnicze.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/02/10/blacklight-retribution-ps4-pc-support-ends/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów