Bioware wyjaśnia obecność i znaczenie Fortu Tarsis w Anthem

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem
Anthem

Główną bazą wypadową w Anthem będzie Fort Tarsis. Bioware przy okazji pochwalenia się o wejściu gry w fazę alfa pokusiło się również przybliżyć graczom to miejsce.

Miasto to forteca chroniąca swoich mieszkańców przed potworami znajdującymi się poza nim. Założycielką miasta była Helena Tarsis należąca do Legionu Świtu, a samo miasto skrywa wiele grup społecznych. Każda z nich jest odpowiedzialna za utrzymywanie porządku wewnątrz miasta i do tej pory im się to udaje.

Fort Tarsis posłuży graczom za miejsce do wyboru zadań, a będziemy je otrzymywać od każdej frakcji. Wiele misji będzie dostępnych w formie kontraktu, jedne zaczniemy bezpośrednio z bazy, a inne rozpoczną się wyłącznie po odbyciu rozmowy z przedstawicielem danej frakcji.

Anthem 3

Warto nadmienić, że mieszkańcy Fort Tarsis będą reagować na poczynania gracza, a jedną z tajemniczych części miasta jest Strider. Parę razy wspomniano o tym w zwiastunach i okazuje się, że to mobilna baza, pozwalająca „odblokowywać” bronie.

To samo miejsce z pewnością pozwoli dobrać ekwipunek przed kolejnym zadaniem i miejmy nadzieję, że na tym mechanika używania Stridera się nie zakończy.

Anthem pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC 22 lutego 2019 roku.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/10/10/origins-of-anthem-fort-tarsis-explained/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów