Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Bioware wyjaśnia obecność i znaczenie Fortu Tarsis w Anthem

Anthem
Anthem

Główną bazą wypadową w Anthem będzie Fort Tarsis. Bioware przy okazji pochwalenia się o wejściu gry w fazę alfa pokusiło się również przybliżyć graczom to miejsce.

Miasto to forteca chroniąca swoich mieszkańców przed potworami znajdującymi się poza nim. Założycielką miasta była Helena Tarsis należąca do Legionu Świtu, a samo miasto skrywa wiele grup społecznych. Każda z nich jest odpowiedzialna za utrzymywanie porządku wewnątrz miasta i do tej pory im się to udaje.

Fort Tarsis posłuży graczom za miejsce do wyboru zadań, a będziemy je otrzymywać od każdej frakcji. Wiele misji będzie dostępnych w formie kontraktu, jedne zaczniemy bezpośrednio z bazy, a inne rozpoczną się wyłącznie po odbyciu rozmowy z przedstawicielem danej frakcji.

Anthem 3

Warto nadmienić, że mieszkańcy Fort Tarsis będą reagować na poczynania gracza, a jedną z tajemniczych części miasta jest Strider. Parę razy wspomniano o tym w zwiastunach i okazuje się, że to mobilna baza, pozwalająca „odblokowywać” bronie.

To samo miejsce z pewnością pozwoli dobrać ekwipunek przed kolejnym zadaniem i miejmy nadzieję, że na tym mechanika używania Stridera się nie zakończy.

Anthem pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC 22 lutego 2019 roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement