BioWare skupia się na produkcji Dragon Age 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Age 4
Dragon Age 4

BioWare nie może zaliczyć tego roku do udanych ze względu na premierę Anthem, ale wygląda na to, że nieudany debiut nowej marki nie odciśnie piętna na firmie. Ta skupia się już na produkcji Dragon Age 4.

Przez problemy z błędami w Anthem, studio musiało przesunąć wydanie nowej zawartości związanej z pierwszym aktem dla gry. W tej chwili pracownicy skupiają się na usunięciu błędów.

Problem w tym, że Mike Darragh i Mike Gamble będą teraz pracować nad nowym projektem, więc nie ma mowy o zwiększonym zaangażowaniu w rozwijanie loot shootera wydanego pod koniec lutego tego roku. Obaj panowie już rozpoczęli praca nad Dragon Age 4.

Oczywiście nie oznacza to zakończenia wsparcia dla Anthem, ponieważ Ben Irving i Chad Robertson nadal zostają przy swojej produkcji. Rdzeń gry jest solidny, a jedyne braki są związane z dodatkową zawartością dla graczy.

Źródło: https://www.psu.com/news/bioware-developer-reshuffle-anthem-dragon-age-4/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów