Bigben oraz studio Kylotonn zapowiedzieli V-Rally 4

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
V Rally 4
V Rally 4

Po 16 latach od premiery ostatniej części rajdowej serii V-Rally, marka zostanie wskrzeszona przez studio Kylotonn. V-Rally 4 ma zadebiutować we wrześniu tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Twórcy zapowiadają, że chcą by ich nowa produkcja była wierna klasycznej marce jednocześnie zachowując standardy nowoczesnych gier rajdowych. W grze oprócz trybu sieciowego i kariery nie zabraknie także charakterystycznych trybów z poprzednich odsłon.

Alain Jarniou, pełniący funkcję reżysera w Kylotonn, jest zachwycony możliwością przywrócenia kultowej serii do życia:

Dla mnie prawdziwy zaszczyt, że mogę ponownie pracować nad serią V-Rally. To wyjątkowy tytuł, z którym łączy mnie wyjątkowa więź. Miałem szansę dołączyć do zespołu, który stworzył V-Rally i pracowałem jako programista nad V-Rally 3 na PlayStation 2 . Jestem bardzo dumny z tego, że pracuję nad powrotem marki po 15 lat.

Pierwszy zwiastun V-Rally 4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Twórca Stardew Valley zdradził swoje plany na przyszłość. Jednym z nich jest całkowicie nowa gra… https://t.co/TVJoOjjuNf
Znamy datę premiery Smoke and Sacrifice na konsolach PlayStation 4 i Xbox One https://t.co/2sKXRABYNS https://t.co/Ekjq37wRv7

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch