Bezprzewodowy strażnik, który nigdy nie śpi

Elektronicznyczujnikelement
Elektronicznyczujnikelement

Dzisiejszy świat bywa nieprzewidywalny. Gęsto zaludnione miasta często są bezpieczniejsze niż spokojne podmiejskie rewiry. Dzieje się tak ze względu na wszechobecny monitoring, który daje do myślenia osobom, które mogłyby się posunąć do nielegalnych działań przeciwko cudzemu mieniu. Zagrożenia nie zawsze muszą jednak wynikać ze złej ludzkiej woli. Zalania, pożary i inne zdarzenia losowe po prostu czasami się zdarzają, a nowoczesny system alarmowy może ci pomóc w zminimalizowaniu ich konsekwencji.

System Satel Micra to alarm nowej generacji

Wielozadaniowy system alarmowy to odpowiedź na potrzeby osób prywatnych, firm, a także obiektów użyteczności publicznej. Dzieje się tak, ponieważ w zależności od konkretnych potrzeb możliwe jest skonstruowanie kompletnego zespołu urządzeń, który spełnia podstawowe potrzeby pojedynczego budynku, jak i zróżnicowanego aparatu kontroli dużych obszarów, takich, jak parki maszynowe, magazyny, czy sklepy wielkopowierzchniowe. Nowoczesne narzędzie, które stanowi Satel Micra, składa się z modułów podstawowych i peryferyjnych. Z bezprzewodowymi urządzeniami Satel Micra możliwe jest wiele rodzajów detekcji, którą umożliwiają bezprzewodowe czujniki. Dzięki wysokiej jakości przekaźnikom radiowym poszczególne urządzenia mogą znajdować się w znacznej odległości od urządzeń koordynujących ich działanie.

Wybierz sposób ochrony, który pasuje do ciebie!

Jeżeli pragniesz spokoju wynikającego ze starannego zabezpieczenia posiadłości lub terenu przemysłowego, który znajduje się pod twoją opieką — sprawdź, co przygotowali dla ciebie twórcy systemów bezprzewodowych znanej marki Satel. W trosce o zabezpieczenie przed wtargnięciem możesz wybierać spośród czujników ruchu, detektorów ciepła oraz kontrolerów magnetycznych zamknięcia otworów okiennych i drzwiowych, a także czujki zbicia szyby. Z kolei przed zdarzeniami losowymi mogą niezwłocznie powiadomić cię czujniki zadymienia oraz zalania. Do twojej dyspozycji producent pozostawia także bogaty wybór kontrolerów bezprzewodowych oraz sygnalizatorów, oraz przycisk napadowy.

Do działania Satel Micra potrzebny jest moduł sterujący, który jest sercem systemu alarmowego. Zaawansowane urządzenia koordynujące działanie pozostałych elementów to kontroler systemu bezprzewodowego, retransmiter sygnałów radiowych i oczywiście moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS. Układ nerwowy elektronicznego organizmu, który został stworzony po to, by służyć swojemu właścicielowi nigdy niegasnącą uwagą skierowaną na wszelkie nieprawidłowości, komunikuje się poprzez wiadomości sms, nieulotnie przechowuje dane i zwiększa zasięg czujników do nawet 500 metrów.

Satel Micra to alarm dla każdego

Biorąc pod uwagę wszechstronność, uniwersalność i naprawdę przystępną cenę bezprzewodowych systemów alarmowych, można dojść do wniosku, że zanikają bariery, które jeszcze do niedawna sprawiały, że tylko nieliczni decydowali się na tego typu inwestycję w bezpieczeństwo osobiste oraz ochronę dobytku. Trudno zatem obronić stanowisko o zaniechaniu instalacji wszechstronnego alarmu, gdy jest on dostępny w tak przyjaznej formie i to na wyciągnięcie ręki. Jeśli więc na poważnie myślisz o zabezpieczeniu alarmowym, to system bezprzewodowy powinien być jednym z twoich najmocniejszych kandydatów do miana elektronicznego bodyguarda.

W sprawie skompletowania wystarczającego, lecz nie przesadnie skomplikowanego sposobu kontroli wybranego przez ciebie terenu wewnątrz lub na zewnątrz zabudowań — poradź się doświadczonego profesjonalisty z zakresu ochrony, instalatora alarmów lub sprzedawcy osprzętu alarmowego.  Po udanej instalacji będziesz spać spokojniej — satysfakcja gwarantowana!


Źródło: Artykuł zewnętrzny