Bestsellery Empiku 2016 – znamy nominowane gry

Redakcja | | Przeczytasz w 2 min.

Bestsellery Empiku to wynik całorocznych wyborów klientów salonów Empik i empik.com. Każdy zakup to głos oddany w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Wśród nominowanych w kategorii gra znalazły się następujące tytuły: „Farming Simulator 17”, „FIFA 17”, „Overwatch”, „The Sims 4: Miejskie Życie” oraz „Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino”.

Statuetki zostaną przyznane w 11 kategoriach dla najlepiej sprzedających się tytułów, które ukazały się w 2016 roku: pięciu literackich, dwóch muzycznych, trzech filmowych i dla gry multimedialnej. Zwycięzców tego największego plebiscytu kulturalnego w Polsce poznamy już 7 lutego podczas gali Bestsellerów Empiku 2016 transmitowanej w TVN. A od dziś można głosować na najciekawsze Wydarzenie Roku 2016.

Tegoroczna gala będzie transmitowana na żywo 7 lutego na antenie telewizji TVN. Podczas uroczystości wystąpi wiele znakomitych gwiazd, ale organizatorzy jeszcze trzymają ich nazwiska w tajemnicy. Gospodarzem wieczoru będzie Marcin Prokop. Do rąk laureatów powędruje zupełnie nowa, premierowa statuetka Bestsellera Empiku. Zaprojektował ją zespół Jana Strumiłło, znanego m.in. z realizacji dla Muzeum Żydów Polskich POLIN, Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, Zachęty czy Biblioteki Narodowej w Warszawie.

Bestsellery Empiku 2016 gry nominacje:

  • „Farming Simulator 17” – Cdp.pl
  • „FIFA 17” – Electronic Arts Polska
  • „Overwatch” – Cdp.pl
  • „The Sims 4: Miejskie Życie” –  Electronic Arts Polska
  • „Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino” –  Cdp.pl

Wszystkie nominacje i więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów