Ben 10 – premiera gry na PC, Switch, Xbox One i PlayStation 4

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Ben 10 Art
Ben 10 Art

Ben 10 to gra, która została oparta na popularnym serialu produkcji Cartoon Network. Tytuł jest już dostępny na konsole Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One, a także komputery PC. Gracz wciela się w dziesięcioletniego Bena Tennysona, by zmierzyć się z najniebezpieczniejszymi kosmicznymi stworzeniami i ocalić galaktykę.

Ben 10 umożliwia graczom odkrycie unikalnych ciosów charakterystycznych dla każdej z kosmicznych transformacji, m.in. Czterorękiego, Szarej Materii, Inferno i innych. Dzięki nim można nie tylko walczyć z wrogami Bena, ale również rozwiązywać małe zagadki logiczne. Wszystko po to, by ocalić galaktykę.

Jesteśmy firmą rodzinną, a więc czujemy przywiązanie do tworzenia fantastycznej rozrywki dla całej rodziny. Współpraca z Cartoon Network i BANDAI NAMCO Entertainment Europe to dla nas czysta przyjemność, zwłaszcza, że chodzi o stworzenie nowej przygody dla fantastycznego świata Ben 10. – mówi Terry Malham, CEO Outright Games.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów