Below zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

| @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak ogłosił deweloper, studio Capybara GamesBelow jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Świetnie wyglądające RPG zostało początkowo zapowiedziane w 2013 roku i w końcu, po pięciu latach, otrzymało dokładną datę premiery.

W Below będziemy mogli przetestować swój instynkt w podziemnych labiryntach The Isle. Produkcja oferuje ogromny świat pełen przebiegłych stworzeń i śmiertelnych pułapek. Ciemności czekające na nas w podziemiach kryją wiele tajemnic – czy uda wam się je odkryć? Cóż, na pewno przynajmniej zginiecie próbując.

Below pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsoli Xbox One już 14 grudnia. Dacie szansę tej produkcji? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Zwiastun produkcji

Półgodzinny materiał z rozgrywki

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Wesołe Święta we Frostpunk? Dodatek zatytułowany Opowieść Wigilijna jest już dostępny https://t.co/h06k2U6fza https://t.co/k3avucCMcJ
Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach już dostępny https://t.co/N18hrzkdTb https://t.co/OLZxu63xHa

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch