Battlefield V zajmie zaledwie 32GB na dysku konsoli

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Battlefield V

Battlefield V został ozłocony, a za parę tygodni trafi do sprzedaży. Właśnie dowiedzieliśmy się ile gra zajmie na dyskach twardych, przynajmniej w przypadku wersji na Xbox One.

Będzie to zdecydowanie mniej w porównaniu do 105GB wymaganych przez nadchodzące Red Dead Redemption 2. Dzięki temu nie będziemy musieli usuwać zbyt wielu gier, żeby pomieścić nowego FPS-a od DICE.

W sklepie Microsoftu można już zamówić Battlefield V, a standardowa wersja zajmuje tylko 31,89GB. W przypadku edycji Deluxe rozmiar urośnie do 31,9GB. Dodatkowe 10MB zawiera wczesny dostęp do gry, stroje dla żołnierzy (5 zestawów), specjalne wyzwania i dostarczanie przedmiotów przez 20 tygodni.

Miejcie na uwadze, że podstawowa gra zajmuje niespełna 32GB, ale premierowa łatka może ważyć jeszcze raz tyle. A ze takowa się ukaże, chyba nikt nie ma wątpliwości.

Źródło: https://twinfinite.net/2018/10/battlefield-v-xbox-one-version-weighs-in-at-just-over-30-gb/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów