Battlefield V – w grze na premierę nie pojawi się opcja wyboru map

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Battlefield V

Studio DICE chyba już do samej premiery swojego najnowszego dzieła nie dostarczy nam żadnych dobrych informacji. W zeszłym miesiącu poinformowaliśmy Was, że w Battlefield V na premierę nie pojawi się m.in. cała kampania dla pojedynczego gracza. Ostatni rozdział ma zostać udostępniony dopiero miesiąc po premierze w formie DLC.

Dzisiaj natomiast dowiedzieliśmy się, że multiplayer także nie będzie w pełni kompletny. W dniu debiutu gry w sieciowych starciach nie znajdziecie opcji wyboru map pomiędzy rundami. Brak tej małej, lecz ważnej funkcji potwierdził na reddicie sam Matthias Wagner, projektant poziomów dla trybu multiplayer. W wątku możemy również przeczytać, że kolejnym elementem, który nie znajdzie się w grze na premierę, będzie kosmetyczna modyfikacja pojazdów.

Jeśli twórcom nie starczyło czasu nawet na takie drobnostki, naprawdę ciężko pojąć, dlaczego ta gra wciąż debiutuje w tym roku. W popremierowych aktualizacjach mamy dostawać m.in. nowe pojazdy i bronie, co tylko potwierdza, że premierowy stan Battlefield V to będzie wyjątkowo mocny Early Access.

Battlefield V – Zwiastun:

Źródło: https://gamingbolt.com/battlefield-5-map-voting-wont-be-available-at-launch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów