Battlefield V – pierwszy zwiastun, data premiery i wiele więcej

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Battlefield 5
Battlefield 5

Już od kilu miesięcy jesteśmy atakowani mniej lub bardziej wiarygodnymi przeciekami na temat nowej odsłony serii Battlefield. Oficjalna weryfikacja wcześniejszych doniesień, czyli pierwsza prezentacja Battlefield V, jest już za nami, tak więc możemy podzielić się pierwszymi informacji na temat gry.

Akcja Battlefield V przeniesie nas na fronty drugiej wojny światowej. Twórcy zabiorą nas w niesamowitą podróż, podczas której odwiedzimy zaśnieżoną Norwegię, zieloną Holandię i wiele innych niesamowitych miejsc, skąpanych w piekle brutalnej wojny. Jednym z grywalnych bohaterów w kampanii będzie kobieta, którą zresztą możemy zobaczyć na głównej grafice  gry. Rozgrywka w Battlefield V mam być bardzo różnorodna. Twórcy z DICE postarali się o niedostępne wcześniej w cyklu bronie oraz pojazdy.

Rozgrywka sieciowa również przejdzie małą rewolucje i zostanie wzbogacona o nowy tryb Wielkie Operacje, ale nie zabraknie również powrotów, jak chociażby tryb Podbój dla 64 osób. Podczas rozgrywki gracze będą mogli przewozić broń stacjonarną za pomocą pojazdów, budować fortyfikacje i naprawiać zniszczone budowle. Dla celów rozgrywki sieciowej będzie można personalizować własnych żołnierzy, broń oraz pojazdy, a przede wszystkim dbać o ich rozwój dzięki postępom w grze.

Battlefield V

Już za dwa tygodnie, podczas targów E3, zaprezentowany zostanie gameplay z rozgrywki wieloosobowej Battlefield V. Co warto dodać, w grze  nie doświadczymy mikropłatności, które mogą ułatwić rozrywkę i zwiększyć szanse gracza na polu walki. Zrezygnowano też z Przepustki Premium, dzięki czemu wszyscy gracze otrzymają dostęp do wszystkich dostępnych w grze map i trybów.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun nowej odsłony kultowej strzelanki od EA. Nie jest co prawda tak efektowny jak pierwszy materiał Battlefield 1, ale w ciekawy sposób został do niego wpleciony, krótki fragment rozgrywki.

Premiera Battlefield V zaplanowana jest na 19 października bieżącego roku. Gra ukaże się w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Zwiastun Battlefield V

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów