Battlefield 1 – zbliża się darmowe DLC – zobaczcie zwiastun

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Battlefield 1 jest bez wątpienia jednym z najlepszych FPSów 2016 roku. W pierwszym tygodniu od premiery gry DICE zarejestrowało 59 milionów godzin spędzonych na rozgrywce online. Produkcja nie jest kolejnym futurystycznym FPS-em, przepełnionym dronami, pancerzami, radarami, robotami, laserami, etc. Akcja najnowszej odsłony Battlefielda rozgrywał się w realiach I Wojny Światowej, czyli w końcu dostaliśmy to na co czekaliśmy od lat. Rozgrywka jest brutalna, urozmaicona i ciekawa o czym możecie przekonać się czytając naszą recenzję.

Tym bardziej cieszy fakt, że EA udostępnia darmową zawartość do gry. W darmowym DLC wszyscy gracze otrzymają nową mapę „Upadek kolosa”. Nowa lokalizacja online będzie dostępna od 13 grudnia dla osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży oraz posiadaczy Przepustki Sezonowej, a od 20 grudnia dla wszystkich graczy.

Poniżej zwiastun nowej darmowej mapy.

Battlefield 1 darmowa mapa

Trofea i platyna Battlefield 1.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów