Baldur’s Gate, Neverwinter Nights i inne klasyki z PC zadebiutują na konsolach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Skybound i Beamdog przeniosą pecetowe klasyki na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Baldur’s Gate, Baldur’s Gate II, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment oraz Neverwinter Nights – te wszystkie tytuły jeszcze w 2019 roku trafią na bieżące platformy.

Baldur's Gate

Beamdog jest znany z odświeżania klasycznych tytułów z gatunku Dungeons & Dragons na platformach PC. Sześć ulubionych przez fanów Beamdoga gier zostanie po raz pierwszy wydanych na platformach konsolowych za pośrednictwem Skybound jako Enhanced Editions. Nadchodzące wydania pozwolą fanom RPG doświadczyć epickich przygód Dungeons & Dragons w zupełnie nowy sposób.

Ian Howe, prezes Skybound Games nie kryje radości z rozpoczętej współpracy:

Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować te tytuły na nowych platformach zarówno dla oddanych fanów, jak i tych, którzy wkrótce odkryją te przygody po raz pierwszy. Jako wieloletni fani Baldur’s Gate oraz Dungeons & Dragons fantastycznie jest współpracować z Beamdog jako najnowszym członkiem rodziny Skybound.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów