At the Gates – gra projektanta Civilization V zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
At The Gates
At The Gates

Jon Shafer pracował jako projektant przy produkcji piątej odsłony serii Civilization. Owocem jego pracy jest nie tylko niezwykle udana produkcja, ale także chęć stworzenia własnej strategii, z dala od głównego nurtu. At the Gates będzie dostępne na Steam już 23 stycznia. W premierowym tygodniu grę będziecie mogli nabyć z 10% zniżką. Poniżej obejrzeć możecie najnowszy trailer.

At The Gates Screen

At the Gates zabierze nas w mroczne czasy Imperium Rzymskiego. Stając na czele królestwa, będziemy musieli zadbać o jego gospodarkę i armię. Oczywiście, nie będziemy mogli zapomnieć o eksploracji i ekspansji na kolejne terytoria. Zarządzane przez nas klany mają własną charakterystykę oraz indywidualne pragnienia. Przewodzenie im nie będzie więc łatwym zadaniem. Naszym głównym celem jest stanie się władcą, który na nowo napisze historię Europy tego okresu.

At the Gates – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów