ASTRO wyda kontroler dla PlayStation 4 na początku przyszłego roku

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
C40 Tr
C40 Tr

ASTRO pracowało dwa lata nad kontrolerem dla PlayStation 4, który już w przyszłym roku będzie dostępny. Urządzenie powstawało z myślą o profesjonalnych graczach, choć oczywiście nic nie będzie stało na przeszkodzie, by pad był wykorzystywany do codziennego grania.

C40 TR to kolejny kontroler na licencji PlayStation 4. Do tej pory firma ASTRO była znana z produkcji zestawów słuchawkowych dla graczy, ale tym razem postanowiła pokazać się z innej strony.

C40 Tr Zmiana Przycisków

W C40 TR spokojnie wymienimy przyciski kierunkowe i drążki analogowe, ponieważ przednią część można całkowicie wyciągnąć. Dzięki temu dostaniemy możliwość zmiany położenie drążków analogowych, na znany z kontrolerów konsol Microsoftu.

Nie zabraknie również programowalnych przycisków na spodzie kontrolera. Będziemy mogli je dowolnie przypisać za pomocą dedykowanej aplikacji. Poza mapowaniem przycisków, aplikacja pozwoli na tworzenie profili, zmianę czułości gałek, spustów, zmianę martwej strefy i dostosowanie jakości dźwięku.

C40 Tr Aplikacja

Pad działa w dwóch trybach, można używać go bezprzewodowo lub przewodowo, ponieważ umieszczono na nim przycisk do zmiany trybu pracy. Dźwięk w obu przypadkach jest obsługiwany przez wbudowane gniazdo 3,5mm.

Zmiana skoku spustów pozwoli nam na szybsze pokonywanie przeciwników w potyczkach sieciowych. To też będzie można ustawić za pomocą dedykowanej aplikacji.

C40 Tr Zestaw

Producent deklaruje 12 godzin pracy na jednym ładowaniu, a miłym dodatkiem do kontrolera z pewnością jest etui. Poza kontrolerem i pokrowcem dostaniemy również wymienne drążki analogowe i specjalny kluczyk.

Początkowo kontroler C40 TR będzie dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale w niedalekiej przyszłości powinien pojawić się w innych krajach. Sugerowana cena wynosi 199,99 dolarów, a zainteresowani mogą zamówić kontroler w przedsprzedaży bezpośrednio na stronie producenta.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/11/15/astro-c40-tr-controller-arrives-in-early-2019/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów