Assassin’s Creed Unity dostępne za darmo na PC

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Assassin's Creed Unity
Assassin's Creed Unity

Ubisoft udostępnił za darmo grę Assassin’s Creed Unity w wersji na komputery osobiste. Promocja ma związek z pożarem katedry Notre Dame, który miał miejsce w tym tygodniu.

Jeśli jesteście zainteresowani pozyskaniem wspomnianej produkcji, wystarczy, że wejdziecie na odpowiednią stronę, wybierzecie ikonkę PC, a następnie zalogujecie się na swoje konto Uplay i dodacie grę do biblioteki.

Nie należy jednak czekać z decyzją zbyt długo. Oferta ważna jest od dziś od godziny 16:00 do 25 kwietnia do godziny 9:00 polskiego czasu.

Ubisoft poinformował, że udostępnił swój produkt za darmo, ponieważ „chce dać wszystkim graczom szansę przeżycia majestatu i piękna Notre Dame”.

Ponadto francuska firma przekazała 500 tysięcy euro na prace renowacyjne katedry. Twórcy serii Assassin’s Creed zachęcają również wszystkich do wpłacania datków, które pomogą w przyszłości odbudować tę historyczną budowlę.

Warto wspomnieć, że Assassin’s Creed Unity zadebiutowało na rynku w listopadzie 2014 roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów